OTEL DİŞ MACUNU & FIRÇA SETLERİ

Otel İşletmelerinde Diş Setleri

Otel işletmelerinin müşteri memnuniyeti açısından yapacağı en önemli husus; kişinin gün içerisinde tüm ihtiyaçlarına cevap verecek ürünleri tahsis etmektir. Bu nedenle otel odalarında bulunması gereken ergonomik ve kullanışlı ürünler hem müşteri memnuniyeti sağlarken hem de otel müşteri devamlığını da sağlamaktadır. Çünkü oteller kişiler için kısa süreli barınma yerleridir. Bu yerlerde ihtiyaçlarına yarayacak kullanışlı eşyaların olmaması, otel işletmesini tekrar tercih etmesi için düşündürücü bir hata olacaktır.

 Otellerde Kullanılacak Diş Setlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Otel diş macunu fırça setleri içerisinde, mutlaka diş fırçası ve diş macunu bulunması gerekmektedir. Çünkü bu ürünler temel diş setlerini oluşturmaktadır. Ayrıca bazı işletmeler bunların yanı sıra otel diş macunu fırça setleri içerisine, diş ipi de koyabilmektedir. Kesinlikle diş setleri kullanışlı ve sağlıklı maddelerden üretilmelidir. Çünkü müşteri açısından yanlış ve sağlıksız bir ürün kullanımı, otel işletmesini zor duruma sokabilmektedir.

Bu nedenle işletmeler, mutlaka test edilmiş ve Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ürünleri tercih etmelidir. Ayrıca diş setlerinin ergonomik, ufak paketler halinde tasarlanması da hem işletme hem de müşteri açısından çok daha kullanışlı olacaktır. Oda temizliği yapılacağı sırada mutlaka diş setleri yenisi ile değiştirilmelidir. Çünkü genellikle otel diş macunu fırça setleri tek kullanımlıktır ve sağlıksız bir ortama maruz kalmış olabilir.

 Oteller İçin Müşteri Memnuniyetinin Önemi

Otel işletmeleri öncelikle güler yüzlülüğü daha sonra işletmenin sağlayacağı olanaklar ile müşteri memnuniyeti oluşturabilir. Bu yüzden ufak gibi görünse bile diş fırça setleri, taraklar, traş setleri oldukça önemli bir noktadır. Bu şekilde oluşturulan müşteri memnuniyeti, müşteri devamlılığının oluşmasını sağlayacaktır. İşletmenin devamı açısından da müşteri memnuniyeti çok önemli bir husustur.

 

1 : 0
2 : 0
3 : 0
4 : 0
5 : 0
6 : 0
7 : 0