OTEL KİŞİSEL BAKIM ÜRÜNLERİ

Otel kişisel bakım ürünleri

Tatilcilerin konaklama süresince, günlük bakım ihtiyacının karşılanması için otel tarafından misafirlerine sunulan ürünlerdir. Otel kişisel bakım ürünleri, zorunlu ihtiyaçlardan, estetik amaçlı kullanılan bakım ürünlerine kadar birçok üründen oluşmaktadır.

 Otel kişisel bakım ürünleri nelerden oluşmaktadır?

Otel kişisel bakım ürünleri, şampuan, sabun ve vücut losyonu gibi mecburi ihtiyaçlar için gerekli olan ürünlerle, duş bonesi, duş lifi, tırnak törpüsü, kulak pamuğu, makyaj pamuğu ve dikiş seti gibi ürünlerden oluşmaktadır. Otel kişisel bakım ürünleri, talebe göre farklı setlerden oluşmaktadır. Otellerin, misafirlerine kusursuz bir konaklama ve tatil yaşatması için, farklı kalite ve fiyatlarda tercih edebileceği kişisel bakım setleri mevcuttur.

Diş bakım ürünleri, tıraş bakım ürünleri, hijyen poşetleri, uyku gözlükleri, havlu, bornoz, çamaşır poşetleri, ayakkabı cilası, ayakkabı çekeceği ve kozmetik şişeleri de, otellerin misafirlerine sunabileceği kişisel bakım ürünleri arasındadır. Hijyenik olarak paketlenmiş kaliteli ürünler, bir tatilde ihtiyaç duyulabilecek tüm bakım ürünlerini kapsamaktadır. Otelin talebine göre farklı içeriklerde hazırlanabilen setlere, isteğe göre, otelin logosu da bastırılabilmektedir.

Mecburi veya keyfi bütün bakım ürünlerinin, hijyenik şekilde paketlenerek, konaklama süresi boyunca ziyaretçilerin kullanımına sunulması tatilciler açısından bir avantaj, otel açısından da kaliteli hizmet politikası ve müşteri memnuniyetinin sağlanmasıdır. Otel yönetimi, kişisel bakım setlerinin içeriğini belirleyerek firmaya talebini iletmekte, firma da, otelin talebi doğrultusunda istenilen ürünlerden oluşan bakım setlerini hijyenik şekilde paketleyerek zamanında teslim etmektedir.

 

1 : 0
2 : 0
3 : 0
4 : 0
5 : 0
6 : 0
7 : 0