OTEL PROMOSYON ÜRÜNLERİ

Oteller İçin Tüm Promosyon Ürünleri

Firmalar hizmet tanıtımları ve markalarının bilinirliğini arttırmak için çeşitli yöntemlere başvurabilir. Reklam ve pazarlama en etkili tanıtım yöntemleri olarak düşünülse de diğer bir yöntem promosyon ürünleridir. Promosyon ürünleri insanlara güzel bir jest olmasının yanında markanın insanlar tarafından önemsenmesini sağlar. Bu sayede insanlar markaları daha iyi tanımaktadır. Firmamız şirketlere ve otellere promosyon ürünleri hizmeti vermektedir. Bu sayede sizler markanızın itibarını arttırır ve akıllarda kalmasını sağlarsınız.

Otel promosyon ürünleri firmamız tarafından farklı onlarca kalemde üretilerek sunulmaktadır. Otel promosyon ürünleri arasında ilk ürün şampuan kutuları. Otellere özel şampuan kutuları isim ya da görsel olarak basılmaktadır.

Otel promosyon ürünleri arasında sabun yine bir diğer ürünümüzdür. Otellere özel ürettiğimiz sabunların üzerinde otel amblem ve ismi yer almaktadır. 15 gram ile 50 gram arasında miktarlarda üretilebilmektedir.

Otel müşterilerinin en sık kullandığı ürünlerden birisi olan otel terlikleri, tek kullanımlık olarak 2 mm. ile 5 mm. arasında taban kalınlığına sahip olabilmektedir. Kumaştan üretilen terlik modellerimiz son derece kalitelidir.

Otellere özel buklet setleri sayesinde, markanız herkesin gözünde bir adım önde. Buklet setlerinde otel logosu ile otelin adını kullanabilirsiniz. Ekibimiz tarafından özenle hazırlanan buklet setleri son derece güzel bir görsele sahiptir.

Oteller için diş macunu ve fırça üretiminde de talepleri fazlası ile karşılıyoruz. Doğal diş macunlarını ve kaliteli diş fırçalarını otellere özel baskı ile üretiyoruz. Yine otellerimiz için tıraş setleri, logo ya da isimle üretilmektedir.

Firmamızın oteller için diğer ürünleri arasında kibrit, kişisel bakım ürünleri, buklet tepsileri, ayakkabı gereçleri, dnd kartları, havluları, spa ürünleri, torba ve askılar ile restaurant ve barlara özel ürünlerimiz bulunmaktadır. Siz de otelleriniz için bizimle irtibata geçin. En uygun fiyatlar ile en kaliteli otel promosyon ürünleri sizlerin olsun.

 

1 : 0
2 : 0
3 : 0