OTEL SABUNLARI

Otellere Özel Kokulu Doğal Mini Sabunlar!

Oteller İçin Şık Sunumlu Özel Sabunlar:

Otellere özel malzemelerle genel ihtiyaçları karşılayacak ürünlerin tedariklerini gerçekleştirmekteyiz. Oteller tarafından toptan olarak talep edilen ürünlerden otel sabunları firmamız tarafından birinci kalitede geniş stoklarla sunulmaktadır. Sabun çeşitlerimiz otellerin konseptine uygun olarak mini boylarda ya da talep edilen gramlarda, otel şıklığına uyan ambalajlama çeşitleri ile sunmaktayız. Kokuları da yine otellerin ferahlığını yansıtacak özel koku notaları ile üretilmektedir.

Otellerde Hijyeni Sağlayan Sağlıklı Sabunlar:

Farklı çeşitleri ile sunum yaptığımız otel sabunları  sağlıklı doğal sabunlardır. Sabunlarımızın en etken özelliği otellerde çok önemli olan hijyeni sağlayacak anti bakteriyel özellikli, sadece hayvansal ve bitkisel yağlardan elde edilen doğal sabunlardır. Temizleme gücü yüksek ve etkilidir. Hassas ciltlere zarar vermez. Genel kullanıma uygun olarak üretilmiştir.

 Otellerde Mistik Kokulu Mini Sabunlar:

Görsellik de otel sabunları için dekorasyon ve otellere yakışır sunumu sağlaması için sabunların şekilleri, ambalajları, boyutları elbette ki önemlidir. Sunum çeşitlerimizi bu nedenle zengin tutmakta ve dekoratif olarak da gözlere hitap edecek şık sunumlu sabunları sunmaktayız. Sabunların renk çeşitleri de yine aynı zenginliktedir. Aromalı, şık sunumlu, mis kokulu kaliteli sabunlar ile otel müşterilerinize kendilerini değerli hissettirebilirsiniz. Minik sabunlar, gündelik ve kısa süreli kullanımlara uygun olduğu için daha çok tercih edilmektedir. Banyo, spa, hamam sabunlarında, zeytinyağlı, gül, lavanta, kekik vb. mistik kokularla otellere logolu ya da logosuz özel üretim sabunları sunmaktayız.

 

1 : 0
2 : 0
3 : 0
4 : LOGO BASKILI SARGILI SABUN
5 : SARGILI SABUN
6 : 0
7 : 0
8 : 0
9 : 0
10 : 0
11 : 0
12 : 0
13 : 0
14 : 0
15 : 0
16 : 0
17 : 0
18 : 0