OTEL TORBALARI

Kaliteli Ve Uygun Fiyatlı Otel Torbaları

Oteller misafirlerine verecekleri hizmetlerde firmalarının amblem ve isimlerini taşıyan ürünleri kullanarak imajlarını yansıtırlar. Oteller için birçok promosyon ürünü bulunmaktadır. Firmamız da oteller için her türlü promosyon ürününü üreterek, marka tanıtımlarına büyük ölçüde katkı sağlamaktadır. Herkesin aklında kalacak ve hatıra olarak bile kullanabileceği promosyon ürünlerine sahip olmak isteyen firmaların bizlere ulaşması yeterli olacaktır.

OTELLERE ÖZEL TORBA HİZMETİMİZ

Oteller tarafından müşterilere sunulan hizmetlerden birisi yıkama ve kuru temizlemedir. Oteller müşterilerine bu hizmeti sunmak için torbalara gereksinim duyar. Tabi ki bu torbaların firma logosu ve ismi taşıması daha iyi bir tanıtım demektir. Firmamızda oteller için ihtiyaç olan torba üretimini kaliteli ve cazip fiyatlarla sunmaktadır.

Otel torbaları üretimlerimiz otellerin isteğine göre bez, tela, non woven, pamuklu kumaş ya da naylon malzemeden yapılmaktadır. Çamaşır poşeti, laundry poşeti, gazete poşeti, sıhhi atık poşeti, havlu ve ayakkabı poşeti ile hijyen poşeti üretimlerimiz ile oteller için gereken tüm poşet ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Firmamız tarafından yapılan otel torbaları üstün kalitede üretilmekte ve otelin ismine katkı yapmaktadır.

Firmamız tarafından üretilen tüm otel torbaları, büzgülü, naylon, tela şeklinde üretilebilmektedir. Torbaların üzerinde firmanın ismi yer alır. Otelin tercihen logosunun eklenmesinin istenmesi de daha güzel bir görsel oluşturabilmektedir. Otellerimiz tarafından talep edilmesi durumunda torbalarda farklı bilgilerinde yer alması mümkündür. Otele ait telefon, adres, mail adresi, internet sayfası ve diğer bilgiler baskı yapılabilmektedir.

Yine otellerin talep etmesi durumunda torbalara iyi dilekler eklenmekte ya da kullanım talimatı gibi notlar baskı yapılabilmektedir. Bu şekilde daha fazla alanın doldurulması mümkün olmaktadır. Uzman çalışanlarımız tarafından görsel olarak en iyi baskı kalitesi yakalanmakta ve göze hoş gelen kaliteli torbalar üretilmektedir. Siz de otelinizin kalitesini yansıtmak için detayları bizimle kullanın.