OTEL TRAŞ SETLERİ

Otel Traş Setleri Özellikleri

Tatil ya da iş amacı ile seyahat edecek olanlar rezervasyon yaptırmadan evvel otellerin sunmuş oldukları tüm imkânları dikkate almaktadır. Kişisel bakım ürünleri de bunlar içerisinde ilk sıralarda yer alıyor. Erkek konuklar için çok önemli bir yere sahip olan otel traş setleri, onların konforu ve rahatı için hazırlanmakta ve sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Otellerin daha prestijli bir hal almasını sağlayan otel traş setleri en üstün kaliteye sahiptir ve sağlığa zarar verebilecek olan hiçbir maddeyi içerisinde barındırmamaktadır. Gelen tüm taleplere ve ihtiyaca göre farklı setler halinde hazırlanan bu ayrıcalıklı ürünlerin üzerine otelin logosu bastırılabilmekte ve şık görüntüsü ile birlikte sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Otel traş setleri otellerin banyosuna konulmaktadır.

 Otel Traş Setleri İçeriği :

Konaklama boyunca erkek misafirlerin günlük traş ihtiyaçlarını karşılayan otel traş setleri içerisinde genel olarak 15 gram traş kremi, traş köpüğü ve traş bıçağı yer almaktadır. Otelin logosu ile üretilen ve farklı seçeneklerin yer aldığı otel traş setleri kaliteli yapısı ile gelen konukların da beklentilerini karşılayacak düzeydedir.

Otel konukları için özel olarak tasarlanan otel traş setlerinin içerisine sizin taleplerinize göre ekleme yapılabilmektedir. Siz de hem otelinizin prestijini arttırmak em de gelen konuklarınızın memnun ayrılmasını sağlamak istiyorsanız eğer, kaliteli ve ayrıcalıklı olan bu otel traş setlerini en uygun fiyat avantajları ile birlikte satın alabilirsiniz.

 

1 : 0
2 : 0
3 : 0
4 : 0